תכנון אסטרטגיה לוגיסטית

 

לזהות ולפתור את הבעיה ולא לטפל רק בסימפטום.

לפעול מתוך ראיה כוללת לטווח הארוך.

 

בתחום הרפואה הקונבנציונלית, לטיפול הסימפטומטי השפעה מקלה בטווח המיידי, אולם זניחה לטווח הרחוק.

האנטיביוטיקה אמנם תחסל את החיידקים מהר, אך בטווח הארוך יתפתחו זנים חזקים ועמידים יותר. התפיסה ההוליסטית לעומת זאת, תאפשר לגוף להתחזק ולהתחסן בעודו פותר את בעיותיו, כך שבעתיד יוכל למנוע ולהתמודד היטב עם הישנותן.

אנו למדים מהתפיסה ההוליסטית בבואנו לטפל בבעיות בתחומי הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה. אנו לא ניגשים לטפל רק בנושא נקודתי, אלא מבינים שתחום זה הוא חלק ממכלול שלם של תהליכים, והדרך לפתרון היא ללמוד ולאבחן את המכלול השלם ומרכיביו בטרם נוקטים בפעולה. בעולם תחרותי ומתקדם, חשוב לכל ארגון, לפעול לשיפור מתמיד בביצועים העסקיים ובשיטות העבודה.

אנו דוגלים במתן פתרונות נכונים ארוכי טווח, ולא מאמינים בכיבוי שריפות.

 

תכנון אסטרטגי לוגיסטי מושכל, מהווה מערך תומך שתפקידו לייצר מדיניות ניהולית ברורה ומוגדרת הנתמכת בתוכנית ביצוע ישומית הכוללת יעדים – וכנגדם מדדי ביצוע, המאפשרת התמקדות של חלקי הארגון השונים בהשגת מטרות הארגון – ועמידה בהן.

מאסטרטגיה – לפרקטיקה. זו תפיסת הלוגיסטיקה ההוליסטית.

 

במסגרת התכנון האסטרטגי אנו מטפלים בשיפור תהליכי העבודה בכל התחומים הרלבנטיים כמו מדיניות המלאי, מדיניות הרכש (הסכמי מסגרת, ניהול חוזי ספקים וכד') , תהליכי היבוא והיצוא, שרשרת האספקה, רמת השירות הנדרשת, מדיניות שיווק והשפעתה על המלאי וההצטיידות, מדיניות ניהול אחזקה, רמת השימוש במיקור חוץ (אם בכלל) , רמת השימוש והניצול של מחשוב ארגוני, טכנולוגיות מתקדמות ואוטומציה, איכות משאבי האנוש במחלקות התפעול, המבנה הארגוני, מערכי האחסנה, ההפצה והשילוח ועוד.

 

צור קשר

 

 

אי.אל.פי. לוגיסטיקה בע"מ - לוגיסטיקה ומערכות מידע

 

המעין 4 הפארק הטכנולוגי מודיעין  7177872    |    טל' : 052-2596447   |    info@elp.co.il​

אי.אל.פי. לוגיסטיקה בע"מ לוגיסטיקה ומערכות מידע

 

המעין 4 הפארק הטכנולוגי מודיעין  

טל' : 08-9712770

פקס :08-9712771

info@elp.co.il

 

אי.אל.פי. לוגיסטיקה בע"מ