יעוץ ואפיון לתוכנות לוגיסטיות וארגוניות

 

תהליך הבחירה וההטמעה של מערכות מחשוב ארגוני - מערכת ERP , מערכת WMS , מהווה מהלך אסטרטגי המחייב תכנון וחשיבה לטווח ארוך וכרוך בהקצאת משאבים יקרים.

 

אנו מייעצים ומלווים את הארגון בתהליך הבחירה והיישום של מערכת המידע הנכונה לצרכיו. במסגרת זו ננתח ונאפיין את צרכיו, נשווה מוצרים, תקציבים ויכולות ונציע פתרון מתאים.

אנו מתבססים על היצע התוכנות המובילות בשוק (ישראליות וזרות) תוך הקפדה על יחס עלות-תועלת גבוה.

 

תוכנת ERP מנהלת ומתפעלת את משאבי הארגון - ממערך השיווק, המכירות וההזמנות, דרך מערכי הכספים, המלאי, שרשרת האספקה, הבטחת איכות, יצור, שירות לקוחות, משאבי אנוש ועוד.

 

תוכנת WMS יוצרת רצף ממוחשב של שרשרת האספקה ומנהלת את תהליכי העבודה במרלו"גים, מחסנים ומערכות ההפצה, על פי פרמטרים המאפיינים את מגוון הפריטים בארגון ובהתאם לפעילות העסקית שלו.

המערכת מאפשרת שליטה ואופטימיזציה במשאבים הלוגיסטיים (מלאי, מחסנים ומחסני משנה, אמצעי אחסנה ושינוע, כח אדם, קווי הפצה, משאיות ועוד).

יישום נכון ושימוש בטכנולוגיות כמו מסופונים, מכשירי מובייל ואוטומציה במחסן , מאפשרים את הגדלת הפעילות העסקית על בסיס המשאבים הקיימים, תוך יעילות כלכלית.

 

מערכות המחשוב הארגוני מאפשרות רזולוציית מידע פרטנית באמצעות מודולי BI לניהול יעדי ומדדי הארגון ועובדות בסינרגיה עם מערכות מתמחות כמו תוכנות יעודיות לניהול הפצה ותוכנות לעיתוד וזימון מלאי.

 

עבודת הייעוץ והליווי שלנו כוללת:

  • ניתוח תהליכי העבודה וצרכי הארגון.
  • כתיבה והפצת מפרטי אפיון ודרישות לבתי תוכנה ויישום.
  • ליווי תהליך בחירת מערכת המידע, השוואה, ניתוח יכולות, עדיפויות ותקציב.
  • ניהול הפרויקט ליישום המערכת.
  • עיצוב ושיפור תהליכי העבודה במסגרת הטמעת המערכת.
  • הגדרה וטיוב תשתיות המידע הארגוניות (מק"טים, מוצרים, איתורים, מימדים, נפחים, משקלים, עצי מוצר, מחירונים, כרטיסי ספקים ולקוחות ועוד).

 

צור קשר  

 

אי.אל.פי. לוגיסטיקה בע"מ - לוגיסטיקה ומערכות מידע

 

המעין 4 הפארק הטכנולוגי מודיעין  7177872    |    טל' : 052-2596447   |    info@elp.co.il​

אי.אל.פי. לוגיסטיקה בע"מ לוגיסטיקה ומערכות מידע

 

המעין 4 הפארק הטכנולוגי מודיעין  

טל' : 08-9712770

פקס :08-9712771

info@elp.co.il

 

אי.אל.פי. לוגיסטיקה בע"מ